Заробляйте легко та без вкладень!

Увага! Шановні друзі!
Це саме та кнопка "ГРОШІ", яку Ви так довго шукали!
Ми працюємо по системі "Дропшипінг"!
Заробляйте легко та без вкладень!

Що таке Дропшипінг та як він працює?

Дропшипінг - це схема співпраці дропера (Вас) з виробником (нами), яка побудована на взаємовигоді кожної сторони. Ви торгуєте нашим асортиментом товару без придбання та зберігання його на своєму складі.

Зараз дана тема є дуже актуальною і саме завдяки такому новому виду бізнесу, багато людей різного віку вже досить добре на цьому заробляють та піднімають свої статки. У кожного постачальника свої умови даної співпраці, але схема - завжди залишається незмінною.

Даний вид бізнесу майже не потребує вкладень. Усе, що Вам потрібно для його ведення - це комп'ютер з виходом в мережу Інтернет, вільний час та бажання працювати.

Однією з умов Дропшиппінгу є те, що товар ми пересилаємо від «Вашого імені» та без нашої реклами (мається на увазі, вкладення візиток, чеків, каталогів і т.п.). Тобто Ви не займаєтеся нашою рекламою, а заробляєте на продажу нашого товару. Іншими словами - Ви як міні-дистриб'ютор.

Схема співпраці по дропшипінгу:

✔️ Ви виставляєте товар на своєму сайті, блогу, дошці оголошення і т.д... та просуваєте його
✔️ Покупець робить у Вас замовлення
✔️ Ви дзвоните або пишите клієнту, уточнюєте спосіб доставки та оплати
✔️ Створюєте онлайн ТТН Нової пошти, передаєте її номер нам та вказуєте, які товари там повинні бути. Ми підтверджуємо наявність усіх товарів та уточнюємо дату відправлення, Ви оплачуєте товари і ми відправляємо замовлення.
✔️ Для усіх дроперів діють спеціальні тарифи, на яких Ви і будете заробляти

Отже, як ми працюємо по системі Дропшипінг:

1) Ви виставляєте наш товар на своєму сайті, блогу, дошці оголошення і т.д... та просуваєте його. Після отримання замовлення від клієнта, Ви дзвоните або пишите клієнту, уточнюєте спосіб доставки та оплати. Створюєте онлайн ТТН Нової пошти, передаєте її номер нам (як саме, вказано в наступному абзаці) та вказуєте, які товари там повинні бути. Ми підтверджуємо наявність усіх товарів та уточнюємо дату відправлення, Ви оплачуєте товари і ми відправляємо замовлення.

Ви оформлюєте замовлення у нас на сайті через кошик. Замовлення робите на своє ім'я (обов'язково вказуйте усі контактні дані вірно). В коментарях до замовлення напишіть: "Замовлення по дропшипінгу. Номер дропера: 00000*. Номер ТТН** Нової пошти 204505555555. Далі вкажіть ПІБ клієнта".

Обов'язково вказуйте спосіб оплати за замовлення «На картку ПриватБанку». Ми перевіряємо наявність на складі та зв'язуємося з Вами на протязі 1-3 робочих днів. Уточнюємо і узгоджуємо усі деталі замовлення, після чого отримуємо від Вас оплату та відправляємо товар.

* - номер дропера вказуєте свій. Він має 5 цифр. Для кожного він індивідуальний. Присвоюється Вам одразу після підтвердження про співпрацю по Дропшипінгу листом на Вашу електронну пошту.

** - в електронному кабінеті Нової пошти Ви самостійно створюєте ТТН для замовлення від Вашої особи. Нам передаєте тільки її номер, за яким ми відправляємо товар. Габарити замовлення вказуєте 15*15*15 см, вага 0,5 кг. Відділення подачі замовлення м. Вінниця НП №9. Якщо потрібна допомога з створенням ТТН Нової пошти – дзвоните нам і ми Вам розповімо.

2) Клієнт отримує своє замовлення – Ви отримуєте грошовий переказ з паспортом у будь-якому відділенні Нової пошти.

Спосіб розрахунку за Ваше замовлення та умови доставки Ви узгоджуєте з клієнтом особисто, без нашої участі. Вибираєте той, який зручний Вам та клієнту. Але нам наперед оплачуєте замовлення, оскільки будете грошовий переказ отримувати саме Ви.

3) Ми відправляємо товар - клієнт його отримує - клієнт залишає Вам гарний відгук та рекомендує друзям.

Замовлення опрацьовується на протязі 1-3 робочих днів (магазину). Доставка замовлень по дропшипінгу здійснюється перевізником "Нова пошта".

Чесність та порядність гарантуємо! Працюємо за такою системою з багатьма людьми.

Будемо раді новим клієнтам! Приєднуйтесь і Ви!

Переваги Дропшипінгу:

✔️ Без вкладень у товар та склад
✔️ Відсутність ризиків
✔️ Великий асортимент товарів
✔️ Багато можливостей та постачальників, що дозволяє поєднувати різні групи товарів

Наші переваги:

✔️ Допомога у завантаженні товарів на сайт (передаємо Вам фото та описи на потрібні товари, можна брати весь опис та фото товарів з сайту)

✔️ YML-посилання для вивантаження товару. Або архів з файлами по окремості

✔️ Відсутність мінімального замовлення

✔️ Оперативна доставка (відвантаження на протязі 1-3 робочих днів)

✔️ Можливість самовивозу

✔️ Великі запаси товарів на складі, завдяки чому висока вірогідність наявності товару на складі

✔️ Проведення безкоштовних вебінарів та семінарів

✔️ Готівкова, безготівкова оплата на банківську карту та розрахунковий рахунок

✔️ Напрацьована власна база "чорних покупців" (надається при проханні)

✔️ Безкоштовна консультація та допомога при початку

✔️ Висока якість косметичної продукції, яка дійсно допомагає у вирішенні конкретних проблем, адже є дійсно 100% натуральною

✔️ Висока якість одягу, завдяки чому можна сміливо прати навіть у пральній машинці

✔️ Та багато іншого

Для початку співпраці потрібно всього лише заповнити форму нище:

Трішки детальніше про такий бізнес:

Взагалі Інтернет-торгівля при правильній її організації досить вигідна та прибуткова справа. Особливо, коли вона доповнює традиційну торгівлю. Доволі багато підприємців саме так і поступають. Вони доповнюють свою офлайн-торгівлю - інтернет-торгівлею, і навпаки.

Однак деякі підприємці не вирішуються відкривати інтернет-магазини, побоюючись, що витрати себе не виправдають. А ось якби створення бізнесу в інтернеті було безкоштовним, тоді напевно і погодились б. Але багато хто скаже - шо це неможливо. Але це все цілком можливо. Саме завдяки Дропшипінгу. Тим баче, що витрати на початку можуть бути і взагалі відсутніми.

Адже в нас зараз є доволі багато безкоштовних інтернет-дошок оголошень, соц-мережі, блоги, YouTube канали та багато іншого...

Це такий вид ведення бізнесу, при якому товари виробника реалізує посередник - дропшипер. Причому особливістю цього є такий факт, що посередник купує товари у виробника лише після того, як отримав від клієнта за нього передоплату. Або ж деякі виробники можуть відправляти навіть накладеним платежем, але у всіх при цьому також різні умови.

Таким чином ризики всіх сторін зведені до мінімуму. Прибуток посередника виходить з різниці між оптовою та роздрібною ціною. А роздрібну ціну багато дропшиперів ставлять зазвичай навіть вище ніж у виробника. Відмінність від звичайної торгівлі тут в тому, що товар виробник направляє безпосередньо замовнику, а гроші за нього отримує через посередника. Звідси і назва діяльності - dropshipping, що в перекладі з англійської означає - "Пряма поставка".

Цей вид діяльності дуже вигідний з багатьох міркувань, зокрема:

1) Стартовий капітал не потрібен, що значно полегшує відкриття бізнесу. Підприємець може запропонувати своїм покупцям тисячі найменувань продукції, при цьому не вкладаючи ні копійки в їх придбання та оренду складу.

2) Оскільки ряд проблем відпадає, можна зосередитися на маркетингу, залученні клієнтів та їх обслуговуванні.

3) Такий бізнес досить мобільний, оскільки немає проблем з фактичною реалізацією товару. Ви можете здійснювати продажі, перебуваючи в будь-якій точці Земної кулі.

4) Дропшипінг в Україні тільки нещодавно почав набувати обертів. І саме тому поспішіть, доки ще не так багато конкуренції. Адже зараз вже відлік йде не на дні, а на години.

Однак в світі такий вид бізнесу вже добре відомий та популярний. Безліч знаменитих світових інтернет-магазинів, таких як Amazon, Ozon, eBay, Wildberries та багато інших, вже впевнено працюють саме за такою системою ведення бізнесу. І не дарма. Адже вона дозволяє оперувати великим асортиментом. При цьому немає необхідності утримувати склад, вести закупівлі і т. д...

На сьогоднішній день запустити повноцінний, якісний інтернет магазин з чітко налагодженою роботою, хорошим та великим асортиментом, короткими термінами доставки - справа досить витратна. Офіси, склади, товари, менеджери - задоволення також не з дешевих.

Що ж робити людям з обмеженим бюджетом, але великим бажанням запустити свій інтернет магазин?

Відповідь проста - робота за схемою Дропшипінг!

Але навіть прийнявши рішення працювати за цією схемою, перед власником майбутнього інтернет магазину, тобто Вами, тепер стоїть непросте завдання. Це вибір надійного та добросовісного постачальника. Короткі терміни поставки, актуальна інформація про наявність товарів на складі постачальника, налагоджена схема повернення (обміну) товарів, прозора політика взаєморозрахунків, завчасне обговорення всіх нюансів співпраці, допомога на будь-якому з етапів - ось основні чинники успішної співпраці.

Ми чекаємо на Вас!

Сподіваємось, що Вам було цікаво, корисно та дана стаття дала відповіді на всі важливі запитання.

 

 

 ... і ти така гарна!

Топ продаж

 

 Інтернет - магазин №1 в Україні 

   Розробка магазину "Webhit" 

   

*Зовнішній вигляд деяких товарів може відрізнятись від вигляду на фото*

*Усі права захищено*