Заробляйте разом з «Chaban»

Якщо Ви бажаєте мати додатковий дохід, відкрити чи розпочати власну справу, стати фінансово незалежними та мати все, що Вам забажається, тоді в нас є для Вас чудовий варіант. Адже Ви зможете бути самі собі БОС.

«Chaban» - це українська компанія для людей, які прагнуть досягати мрій. Саме Ви надихаєте нас на створення нових продуктів, акцій, умов, семінарів та подарунків для того, аби Ви втілювали свої мрії в життя та ставали ще краще.

Ми співпрацюємо з багатьма людьми по системі Дропшипінг та оптові закупки (система знижок). Ви можете купляти оптові партії нашої продукції за спеціальними цінами та продавати їх де забажаєте. Або ж можете стати нашим представником у Вашому місті, регіоні, області чи навіть по всій країні чи світу. Умови дуже прості та вигідні.

Співпраця по системі дропшипінг

Ви заповнюєте анкету та подаєте її нам на електронну пошту. Робите усе, як розписано ТУТ.

Далі ми Вам надсилаємо детальні умови та систему Ваших знижок.

Також (при проханні) ми можемо Вам вислати всі фото та відео, котрі ми маємо з нашим асортиментом товару на пошту, аби Ви могли його виставляти до себе на сайт, блог, соц-мережі, дошку оголошень чи магазин.

Співпраця на основі оптових закупок

Якщо Ви бажаєте співпрацювати з нами на такій основі - Вам просто потрібно зателефонувати нам на телефон, вказаний в розділі "Контакти" та ми Вам розповімо при яких партіях та які є ціни. Усі умови узгоджуються по телефону.

Співпраця "Представник"

Ви телефонуєте нам по телефону, вказаному в розділі "Контакти" та ми узгоджуємо усі умови. Тобто ми Вам висилаємо всі фото та відео, котрі ми маємо з нашим асортиментом, і Ви з цим ідете по всіх можливих та доступних точках (магазинах, бутіках, базару...) і пропонуєте їм торгувати нашим товаром, збираєте замовлення. Потім замовляєте в нас товар, ми уточнюємо з Вами, який можливий термін виготовлення та відправлення, і потім відправляємо цей товар Вам, а Ви його фасуєте по замовленнях та розносите всім, хто його замовив. Для Вас буде діяти спеціальна ціна. Також можна говорити та навіть пропонувати продавати наш товар по мінімальній рекомендованій ціні.

Як бачите – нічого складного немає. Лише беріть і робіть.

З нами заробляти – вигідно та приємно.

 

 

 ... і ти така гарна!

Топ продаж

ВАЖЛИВО!!! Зазначена інформація вище, не являється публічною обіцянкою винагороди, а також не є пропозицією щодо працевлаштування. Обсяг доходу, котрий можливо отримати в результаті продажу продукції компанії визначається Вами та зазначений на основі статистичних даних, він не є гарантованим та залежить лише від Ваших дій та особистих результатів. Для здійснення підприємницької діяльності (ведення бізнесу) фізичній особі необхідно набути статусу фізичної особи-підприємця (ФОП) шляхом державної реєстрації у встановленому законом України порядку.

 Інтернет - магазин №1 в Україні 

   Розробка магазину "Webhit" 

   

*Зовнішній вигляд деяких товарів може відрізнятись від вигляду на фото*

*Усі права захищено*