Private label або Контрактне виробництво натуральної косметики та що це таке

Зробити натуральну косметику під власним брендом, не маючи при цьому свого виробництва, лабораторії, складу та ще багато чого, та ще й за місяць, а то і менше?

Напевно багато хто б Вам сказав вже, що Ви остаточно з'їхали з глузду. Але точно не ми. Ми Вам можемо з гордістю та впевненістю сказати - ЦЕ МОЖЛИВО.

І навіть більше того, це дуже легко та швидко робиться. Головне ідея та бажання. А в іншому - ми Вам допоможемо.

І якщо Ви саме зараз читаєте цю статтю, отже Ви зацікавлені в цьому, і головне - Ви зараз знаходитесь вже в декількох кроках від своєї мрії до втілення її в реальність.

Якщо у Вас на меті є створення власного бренду косметики, розширення існуючого асортименту додатковою натуральною косметикою, чи шукаєте кращі умови співпраці в даній галузі, ніж маєте, чи просто найкращі умови - тоді ми Вас вітаємо. Ви натрапили туди куди Вам потрібно.

Ми можемо розробити спеціально під Вас нові формули продуктів чи індивідуальний дизайн етикеток, ми можемо зробити весь цикл виробництва з нуля.

  Випустити власний бренд косметики реально. Навіть в такі короткі терміни як за місяць чи ще скоріше.

Для кого підходить даний вид співпраці або з ким ми вже так співпрацюємо:

 Beauty-індустрія

Салони краси/приватні майстри 

Якщо Ви масажист, косметолог, перукар чи ще хтось з цієї сфери - тоді власний бренд косметики - це саме те, що Вам потрібно, задля збільшення обсягів клієнтів та Вашого рівня доходу. Адже мати власний бренд косметики - це престижно, а також додатковий дохід.

Бізнес 

Малий/середній/великий

Якщо Ви працюєте у сфері продажу товарів, можливо навіть послуг, створення власного бренду косметики - це завжди гарне рішення. Адже відтепер Ви можете вкладати свій час та кошти в розвиток власного бренду, а не інших торгових марок. Інші товари просто продавайте, а свої розкручуйте.

Підприємці/бізнесмени

Новачки або вже міцно сформовані

Якщо ви вже продаєте чи хочете спробувати продавати щось із власним брендом - то це саме цей варіант. Адже Вам зовсім не обов'язково зі старту мати міцні та великі канали продажу і великі затрати. Тому виробництво власного бренду - це саме те, що Вам потрібно, адже це не потребує великих інвестицій.

Корпоративні подарунки

Різні види бізнесу та підприємства

Якщо у Вас є власний колектив та напередодні свято, на якому Ви хочете зробити для них приємний сюрприз - то косметика з Вашим логотипом та назвою компанії - це буде дуже круто, оригінально та запам'ятається. При таких подарунках затрат виходить небагато, а створення іміджу та репутації компанії - на найвищому рівні.

 

Переваги співпраці з нами по системі Private label / Контрактне виробництво

Багато готових рецептур

Можливість розробки індивідуального продукту

Розробка індивідуального макету (за потреби)

Швидке виробництво (від 3 днів)

100% натуральні продукти

 Комплексний підхід 

Сертифіковані інгредієнти

Можливість зробити власну сертифікацію

Багато щасливих замовників

Підняття іміджу компанії

Українське виробництво

Дієві рецептурні формули

Трішки про нас

Наша компанія "Chaban" Natural Cosmetics є виробником 100% натуральної косметики. Ми український виробник. В нас у виробництві використовуються лише 100% натуральні інгредієнти і вони всі сертифіковані Європейськими компаніями найвищих рівнів. Наша компанія працює на українському б'юті ринку з 2018 року та кількість наших щасливих та постійних клієнтів зростає щоденно. Сподіваємось, що і Ви станете одним з наших нових щасливих та вдячних клієнтів і обов'язково напишете відгук та будете рекомендувати своїм друзям і знайомим. Виробництво знаходиться в місті Вінниця. Вся продукція проходить ретельний контроль якості, перед тим як потрапити до Вас у руки.

Ми співпрацюємо з роздрібними мережами магазинів, з маленькими магазинами, з різними б'юті майстрами, з салонами краси, з початковими підприємцями, з малим/середнім/великим бізнесом, з будь-якими компаніями/фірмами, ми співпрацюємо з усіма, хто захоче. Ми не перебираємо, а відносимось до всіх на одному рівні - для нас Ви всі однаково улюблені клієнти та замовники.

Що ми можемо виготовляти:

Піномиючі засоби

(наприклад: шампуні для волосся, гелі для душу, крема для душу та ін. ...)

Емульсійні засоби

(наприклад: сироватки, крема, батери, бальзами, кондиціонери та ін. ...)

Масляні та гелеві засоби

(наприклад: сироватки, флюїди, гелі та ін. ...)

Сухі засоби:

(наприклад: маски, мило та ін. ....)

 

Чому варто обрати для співпраці саме нас:

Висока якість

Ми є виробниками та перевіряємо всі продукти на кожному етапі їх виробництва. Ми використовуємо лише сертифіковані інгредієнти найвищого Європейського та світового визнання

Індивідуальність

Ми дійсно зацікавлені у Вашому успіху та визнанні. Адже потрібно піднімати визнання Українського виробництва як у нас в Україні, так і поза її межами.

Досвід

В нашій компанії працюють досвідчені технологи. Усі наші продукти мають дійсно дієві формули. Багато якісних розроблений рецептів та багато щасливих і задоволених клієнтів

Працюємо навіть з мінімальними об'ємами

Немає високого порогу для мінімального замовлення. Можемо виробляти як великі, так і маленькі партії, що дозволяє робити замовлення свого бренду навіть від 10 шт.

Як відбувається виробництво Ваших товарів (поетапно):

Виробництво Ваших товарів натуральної косметики відбувається у кілька етапів. Зазвичай всі етапи ми робимо самі (на деякі питання можемо до Вас телефонувати). Але також, деякі клієнти можуть полегшити нам задачу, тим самим зекономивши нам час, а собі кошти. Тобто взяти на себе деякі з даних етапів.

1) Дизайн, склад та ідея

  ✔️ Технічне завдання

  ✔️ Розробка або підбір готових рецептур

  ✔️ Дизайн та упаковка

2) Зразок продукції

  ✔️ Після визначення з усіма попередніми етапами, надалі в нас з Вами є два шляхи:

          Перший: Або ми виготовляємо тестову партію (усіх товарів, кількість узгоджується індивідуально, може бути як 10, так і 1 шт. кожного виду товару), для того аби Ви могли остаточно переконатися, що Вам усе підходить і Ви готові до замовлення повної партії. Ми Вам висилаємо, Ви перевіряєте та узгоджуєте, або робите свої зауваження чи побажання.

          Другий: Ми одразу виготовляємо всю партію і висилаємо Вам.

3) Сертифікація якості продукції

  ✔️ Всі наші товари, котрі Ви можете побачити в нас на сайті, вже мають сертифікацію якості, та Вам не потрібно її робити. Але якщо Ви вибрали створення нового товару/за новою формулою, тоді ми можемо оформити всі супровідні документи та зареєструвати його, на проходження сертифікації якості.

4) Виробництво під ключ

  ✔️ Цей етап є заключним. Адже тепер ми виготовляємо продукцію, фасуємо її по баночкам, клеємо наклейки, збираємо весь товар та відправляємо Вам.

5) Отримання товару та його швидкий продаж, після чого оформлення нової партії.

          Попереджаємо: Розраховуйте по часу, коли потрібно зробити замовлення, аби ми мали 7-10 роб. днів (якщо вже була перша партія товару).

     Якщо хочете замовити прорахунок вартості або отримати консультацію, заповніть форму нище:

А тепер в загальному про те, що таке контрактне виробництво косметики та його плюси

Контрактне виробництво косметики або Private Label – це виробництво товарів під ключ. Тобто виробництво готових товарів (або розробка зовсім нових продуктів) під Вас, з Вашим дизайном, логотипом, назвою, формою та усіма побажаннями, а головне - без реклами виробника. Для цього Вам не потрібно витрачати цілу купу часу, зусиль, та коштів для виготовлення самому продукції. Повне виробництво, від ідеї та бажання - до реалізації та втілення в життя.

Етапи виробництва вже Вашої натуральної косметики:

   ✔️ Підготовка ідеї

   ✔️ Узгодження рецептур

   ✔️ Узгодження тари та її місткості

   ✔️ Узгодження дизайну

   ✔️ Сертифікація якості товару (при необхідності)

   ✔️ Виробництво товару

   ✔️ Фасування товару

   ✔️ Наклейка етикеток

   ✔️ Збирання всього готового товару

   ✔️ Відправлення товару

   ✔️ Отримання Вами Вашого товару та його якнайскоріший продаж

   ✔️ Замовлення нової партії

 

 Інтернет - магазин №1 в Україні 

   Розробка магазину "Webhit" 

   

*Зовнішній вигляд деяких товарів може відрізнятись від вигляду на фото*

*Усі права захищено*